Hip-Hop Wrocław

NAUKA TAŃCA HIP HOP W WROCŁAWIU

Hip-hop należny do ulicznych stylów tańca i stwarza tańczącym okazje do ogromnej ekspresji. Dynamiczne kroki taneczne połączone z gestykulacja, stwarzają wrażenie mowy ciała. Jest to styl,który wymaga zwinności oraz sprawności fizycznej a jednocześnie personalizuje tancerza w kontekście ciekawego, swobodnego i kolorowego stroju do tańca.

Jeśli Twoje dziecko uwielbia się bawić i chce nauczyć się świetnych ruchów, proponujemy zajęcia hip hopu właśnie dla niego!

Hip hop to styl tańca wprost stworzony dla wszystkich energicznych dzieci!

Twoje dzieci pokochają nasze zajęcia hip hopu, ponieważ łączą w sobie pozytywne emocje, rytmiczną muzykę i różnorodną gamę kroków. Poza zabawą, to także lekcje kreatywności i wyrażania siebie – 100% tańca i świetnego ruchu.

hip-hop-wroclaw

Zajęcia we Wrocławiu poprowadzą instruktorzy, którzy naprawdę kochają dzieci

Mają duże doświadczenie, jeśli chodzi o edukację, które może być niezwykle pomocne w nauce. Bardzo dobrze radzą sobie również z zawieraniem znajomości z młodymi ludźmi. Przynoszą ze sobą wiele pozytywnej energii, którą przekazują podczas zajęć lekcyjnych. Ich miłość do dzieci przejawia się w trosce i poświęceniu, jakie wkładają.

Ciekawi jak będzie? Zapraszamy na zajęcia z hip hopu!

Kiedy powstał hip-hop ?

Mówi się, że hip hop jako taniec narodził się w 1984 roku.

Kultura i taniec hip hopowy rozwinęły się na ulicach i w klubach. Ten rodzaj tańca zaliczany jest obecnie do tańców afroamerykańskich.

Tańce afroamerykańskie nie są specyficznie pojedynczym, charakterystycznym gatunkiem tańca. Tańce afroamerykańskie można sklasyfikować jako każdy taniec, na który ma wpływ kultura afroamerykańska.

hip-hop-wroclaw-1

Jak wygląda taniec hiphop ?

Tańce hip-hopowe można znaleźć w teledyskach popularnych zespołów na całym świecie. Te tańce są popularnym wyborem gwiazd popu, aby stworzyć chwytliwą i ciekawą muzykę.

Ten taniec w dużej mierze opiera się na umiejętnościach improwizacji. Mocna praca kolan i łączenie kroków wyraźnymi gestami dodaje jej dynamiki i życia.

Jeśli lubisz rap lub r&b to warsztaty z hiphopu we Wrocławiu są dla Ciebie

Jeśli lubisz muzykę rap, R&B, ale nie wiesz, jak tańczyć do rytmu. Te warsztaty są właśnie dla Ciebie.

Tańczyć od podstaw? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz. Pokażemy Ci, czym są izolacje, tańce imprezowe, falowanie itp. i nauczymy je wykorzystywać w swoich ruchach, aby Cię opisywały.

Filary hiphopu są związane z ulicą

Filary hip-hopu to DJing, MC’ing, graffiti i breakdance. Jedną z najważniejszych wartości jest autentyczność.

Uwaga! Te zajęcia polegają na byciu całkowicie szczerym wobec siebie. Zajawka jest wliczona w cenę, a także możliwość poznania nowych przyjaciół.

Co wyróżnia nasze zajęcia z hiphopu we Wrocławiu ?

Uwolnisz się od stresu

Zajęcia hip-hopu to świetny sposób na uwolnienie się od stresu, zabawę, a nawet nauczenie się umiejętności. Instruktorzy są zawsze zachęcający i mają mnóstwo energii – sprawią, że będziesz chciał wrócić i dołączyć.

Nauczysz się występować przed publicznością

Przygotowujemy naszych uczniów do występów przed publicznością na żywo. Zwykle robimy to, zabierając nasze zajęcia do studia, gdzie mogą zaprezentować pracę choreograficzną, nad którą pracowali.

Poznasz nowych ludzi

Mamy fantastyczną, przyjazną atmosferę. Wierzymy, że taniec powinien zostać przyjęty przez wszystkie kultury i nikt nie powinien czuć, że nie może w nim uczestniczyć. Jednym ze sposobów, w jaki zapewniamy, że wszyscy czują się mile widziani, jest upewnianie się, że nasze zajęcia są zawsze przyjemne i wspierające.

Najlepsze warunki do nauki we wrocławiu w szkole hiphopu ama

Komfortowe warunki Zajęcia w naszym studio odbywają się w klimatyzowanych, przestronnych salach z lustrami. Dzięki temu każdy uczestnik zajęć na bieżąco może kontrolować swój ruch i obserwować postępy. Przed budynkiem szkoły czekają miejsca parkingowe.

Jak nauczyć się tańczyć hiphop ?

Aby nauczyć się Hip Hopu, musisz zacząć od podstaw, zapominając o wszystkim, co wiesz. Aby uzyskać rytm i wyczucie tego tańca, powinieneś zacząć od obszaru, który jest nieco trudniejszy.

Nasza szkoła hiphop Wrocław podniesie Twóje umiejętności

Istotne jest zrozumienie i poczucie rytmu, bez tej umiejętności trudno będzie iść dalej. Włącz kanał muzyczny z teledyskami, to najlepszy sposób nauki dla początkujących. Możesz zacząć naśladować ruchy tancerzy hip hop.

Kluczem do sukcesu są powtórki i trening

Ciągłe powtarzanie pomaga udoskonalić każdy ruch. Taniec hip-hopowy składa się z kilku kombinacji. Każda z tych kombinacji zawiera unikalne kroki i ruchy. Trzeba uczyć się każdego kroku z osobna i naśladować schematy jeden po drugim, zamiast naśladować skomplikowane i trudne sekwencje.

Dlaczego warto zapisać się na kurs hip hop Wrocław w szkole AMA ?

 • jeśli lubisz rap lub r&b to zajęcia są przeznaczone specjalnie dla Ciebie
 • uwolnisz się od stresu
 • zwiększysz umiejętności taneczne
 • wzmocnienie ciała fizycznego
 • 100% zadowolonych uczestników
 • nauczysz się występować przed publicznością na żywo
 • doświadczysz przyjemnej atmosfery, gdzie poznasz nowych ludzi
 • komfortowe warunki gdzie prowadzone są zajęcia
 • profesjonalni i doświadczeni instruktorzy jakich nie mają inne szkoły tańca hiphop
 • układamy choreografię
 • przystępne ceny
 • nauka tańca w bardzo dobrej lokalizacji
 • akademia hiphop podniesie Twoje umiejętności uliczne
 • nauka tańca w przyjaznej atmosferze jakiej nie mają inne szkoły tańca hiphop we Wrocławiu
 • kursy tańca niezależnie od umiejętności
 • uczymy schematów tańca jeden po drugim co przy regularnym treningu przekłada się na najlepsze rezultaty
 • przygotujesz się na Wrocław hip hop festival

Jak przygotować się do zajęć ?

Dobrze byłoby zabrać ze sobą dużą butelkę wody, bo taniec to duży wysiłek i dużo się spocisz. Do tego wygodny strój sportowy na zmianę, który nie krępuje ruchów. Polecamy do treningu wygodne buty. Taniec hiphop tańczymy w ubraniu ulicznym, takim jak nosimy na codzień.

trenuj na Wrocław hip hop festival

Wrocławski festiwal hip-hopowy to sposób na uczczenie historii i kultury miasta. Założony w 2004 roku festiwal od ponad dekady organizowany jest przez wrocławską Fundację Hip-Hop. Wydarzenie jest bezpłatne i otwarte dla wszystkich.