Joga wrocław

Joga to system ćwiczeń fizycznych pozwalający na rozwój fizyczny i psychiczny ćwiczącego. Powoduje polepszenie naszej wydolności, wpływa pozytywnie na elastyczność ciała a także na jego gibkość i siłę.

Zwiększa świadomość własnego oddechu i w konsekwencji uspokaja i wycisza .Zajęcia prowadzone są dla grup: dziecięcych, dorosłych, mieszanych. Nie ma znaczenia, czy nie miałeś wcześniej doświadczenia z jogą. Zapraszamy na zajęcia wszystkich, o różnych poziomach zaawansowania. Chcemy wesprzeć Was swoimi doświadczeniami i pozytywną energią.

Joga dla początkujących Wrocław

Joga dla początkujących to zajęcia, które uczą początkujących praktykować jogę. Są dla każdego, kto chce wzmocnić swoją praktykę lub po prostu ją dokończyć po dłuższej przerwie. Jeśli jesteś początkującym, nasz kurs jogi nauczy Cię podstaw.

Nauczysz się i będziesz poprawnie ćwiczyć asany. Pomożemy Ci również poprawić postawę i oddychanie.

Najlepsza szkoła jogi Wrocław

Joga to praktyka, która istnieje od tysięcy lat. Opanowanie odpowiednich pozycji i technik oddychania prowadzi do sukcesu. Szkoła jest po to, aby pomóc Ci znaleźć i zlokalizować zasoby potrzebne do ulepszenia praktyki jogi i osiągnięcia optymalnych korzyści.

Nasza szkoła jogi to wyjątkowe miejsce, gdzie możesz skupić się na swoim rozwoju i odnaleźć wewnętrzny spokój w swoim ciele i umyśle. Relaks usuwa różne dolegliwości. Uczymy filozofii w praktyce, dzięki czemu z rosnącym doświadczeniem przekonasz się jakie zalety ma medytacja. Szczególną uwagę w jodze i warsztatach kładziemy na poziom zaawansowania kursanta i do niego dopasowujemy program.

joga-wroclaw

Joga kundalini Wrocław

Joga Kundalini to forma jogi wywodząca się z Indii. W tym stylu jogi ciało jest używane jako narzędzie do zwiększania świadomości i poszerzania świadomości.

Praktykowanie Jogi Kundalini pomoże praktykującym uzdrowić umysł, ciało i ducha.

Joga we Wrocławiu dla każdego

Joga nie zna barier. Może ją uprawiać każdy, niezależnie od wieku, kondycji fizycznej czy zdrowotnej. Nasz kurs jogi dla początkujących cechuje wysoki poziom opieki nad kursantem od samego początku. W jodze ważne jest indywidualne podejście, z szacunkiem dla ciała i jego ograniczeń.

Joga dla ciężarnych Wrocław

Joga to rodzaj ćwiczeń, które pomagają kobietom w ciąży wzmocnić mięśnie i dostarczyć więcej tlenu do krwi. Lekarze polecają uprawiać jogę podczas połogu. Joga w ciąży Wrocław pozwoli uwolnić się od stresu, jaki może powodować ciąża.

Praktyka jogi zachęca osobę do skupienia się na oddechu i tym, jak się czuje w danym momencie. Kobieta w ciąży może łatwo modyfikować pozycję jogi, zginając kolana lub siadając, jeśli zajdzie taka potrzeba.

yoga-wroclaw

Joga dla dzieci Wrocław

Joga dla dzieci to doskonały sposób, aby pomóc im się odstresować, zachować energię i poprawić ogólny stan zdrowia. Ważne jest, aby dzieci wcześnie uczyły się zdrowych strategii radzenia sobie ze stresem. Zainteresowanie jogą od najmłodszych lat to inwestycja w ich szczęśliwe życie. Zacznij trenować jogę z dziećmi już dzisiaj.

Joga to świetny sposób na spędzenie wolnego czasu i poznanie rówieśników, którzy mają zainteresowania podobne do naszych. Grupa początkująca to dobre miejsce aby rozpocząć praktykę jogi.

Wrocław joga to miejsce na wyciszenie

Każdy może czerpać z jogi to, czego potrzebuje – dla jednych będzie to po prostu doskonały zestaw ćwiczeń fizycznych, który rewelacyjnie wpływa na dobrostan ciała, dla innych ważny będzie pozytywny wpływ praktyki jogi na wyciszenie umysłu, a dla niektórych joga okaże się źródłem wewnętrznej harmonii, spokoju, równowagi psychofizycznej.

Jedno jest pewne – joga praktykowana uważnie, pod okiem nauczyciela, który poprowadzi przez meandry asan przyniesie korzyści dla ciała i ducha.

joga-wrocław

Studio jogi Wrocław

Jako doświadczeni nauczyciele jogi z pasją do nauczania, pomożemy Ci znaleźć różne sposoby na poprawę praktyki i osiągnięcie optymalnych korzyści. Regularne uczęszczanie do naszego studia jogi we Wrocławiu na zajęcia przyniesie spokój i harmonię. Zapraszamy do przygody z jogą.

Joga iyengara Wrocław

Podejście Iyengara do nauczania jogi jest pozytywne, terapeutyczne, korygujące. Jego zindywidualizowane podejście do umiejętności i potrzeb uczniów sprawiło, że jego styl nauczania stał się bardzo popularny.

Liczne badania wykazały wartość jogi dla poprawy ogólnego stanu zdrowia i dobrego samopoczucia. Nasze warsztaty dają możliwość skorzystania z wiedzy uznanych nauczycieli.

Hatha joga wrocław

Czy szukałeś miejsca, aby uciec od zgiełku życia? Miejsce, w którym można znaleźć spokój i szczęście? Miejsce, w którym świat nie wydaje się już taki zły?

W takim razie Hatha Yoga jest idealnym miejscem dla Ciebie. Grupa zaawansowana jest przeznaczona dla osób, które praktykują jogę regularnie. Jest to metoda jogi iyengara.

yoga-wrocław

Kurs jogi wrocław ma wiele korzyści

Joga to praktyka, która wywodzi się z Indii i rozprzestrzeniła się na Zachód. Jest częścią hinduizmu, buddyzmu i dżinizmu. Jogę można ćwiczyć dla rozwoju fizycznego, umysłowego, emocjonalnego i duchowego.

Ma wiele zalet, takich jak poprawa oddychania, ruchomości ciała, uwalnianie emocji i promowanie relaksu. Może również pomóc zadbać o zdrowie fizyczne i psychiczne.

Najlepsza joga we wrocławiu

Dogodna lokalizacja w centrum Wrocławia oraz zróżnicowany plan zajęć to niewątpliwe atuty naszej akademii. Zapraszamy do odwiedzenia naszej szkóły i skorzystania z bogatej oferty zajęć jogi prowadzonych przez doświadczonych nauczycieli.

U nas poznasz różne style jogi, techniki medytacyjne, ćwiczenia oddechowe. Oferujemy zajęcia w bezpiecznych warunkach, gdzie nauczysz się wykonywać asany. Odnajdziesz harmonię ciała i duszy. Zapisz się na jogę już dziś i sprawdź nadchodzące wydarzenia.

Joga wroclaw

Obecnie AMA to renomowana wrocławska szkoła jogi, a w niej wiele sesji jogi tygodniowo. Dużą wagę przywiązujemy do wysokiej jakości zajęć, prowadzonych przez certyfikowanych nauczycieli jogi, którzy latami zdobywali swoje doświadczenie.

Zajęcia jogi prowadzimy z wielką pasją, ponieważ dla naszych instruktorów są stylem życia. Posiadamy kursy jogi zarówno dla osób początkujących jak i kursy jogi dla zaawansowanych. Każdy odnajdzie u nas swoje miejsce.

szkoła-joga-wrocław

15 powodów, dla których warto zapisać się na zajęcia jogi we Wrocławiu

 1. Zwiększa wydolność organizmu oraz zwiększa jego wytrzymałość.
 2. Odżywia i poprawia wygląd organizmu.
 3. Odgrywa kluczową rolę w utrzymaniu prawidłowego funkcjonowaniu całego ciała.
 4. Doskonała do korygowania wad postawy.
 5. Pomaga poprawić nastrój poprzez odprężenie umysłu.
 6. Jest pierwszym krokiem do zrelaksowania poprzez obniżenie ciśnienia krwi i tętna.
 7. Pomaga leczyć choroby związane ze stylem życia jak otyłość, bezsenność, alergie, cukrzyca i osteoporoza.
 8. Przyspiesza metabolizm organizmu i poprawia trawienie.
 9. Wzmacnia układ odpornościowy
 10. Poprawia ogólny stan zdrowia.
 11. Skutecznie pomaga w walce ze stresem, redukuje napięcie i poprawia nastrój.
 12. Jest lekarstwem na depresję.
 13. Przywraca równowagę hormonalną.
 14. Wprowadza do życia nowy cel.
 15. Joga to spotkanie ze swoim prawdziwym wnętrzem.

Jak ubrać się do zajęć jogi we Wrocławiu ?

Przychodząc na zajęcia wystarczy ubrać się w wygodny strój, który nie będzie krępował ruchów podczas wykonywania różnych asan. Na zajęciach nie powinieneś czuć się odsłonięty ani spięty z powodu swojego stroju.

Joga to inwestycja w szczęśliwe życie

Joga może pomóc zmniejszyć stres, napięcie, problemy z krążeniem, a nawet depresję. Trzeba tylko słuchać swojego organizmu i odpowiednio na nie reagować. Na zajęciach z czasem uwalniasz w sobie poczucie harmonii i równowagi. Regularne ćwiczenia są tutaj podstawą aby zacząć swoją przygodę i doświadczyć czegoś nowego.

szkoła-yoga-wrocław

Regularna praktyka jogi polepsza zdrowie

Joga służy do poprawy ogólnego stanu zdrowia, w tym kręgosłupa, układu nerwowego i gruczołów. Wykazano, że jest skuteczny w zmniejszaniu stresu, a także może zwiększać siłę ciała.

Poprzez praktykowanie pewnych asan (pozycji) ciało staje się bardziej elastyczne. Umysł uspokaja się, można powiedzieć, że umysł staje. Z jogą doświadczasz wewnętrznego spokoju.

Poprawa postawy ciała jest bardzo korzystna

Joga to popularna forma ćwiczeń, która, jak wykazano, pomaga poprawić postawę i równowagę. Wykazano również, że regularna praktyka wydłuża kręgosłup poprzez wzmacnianie mięśni pleców i całe ciało.

Ponadto joga może pomóc zmniejszyć przewlekły ból pleców, a zajęcia pomogą zmniejszyć poziom lęku.

kurs-joga-wrocław

Kurs Ashtanga Joga we Wrocławiu

Ashtanga joga to metoda nauczania przekazana przez Sri K. Pattabhi Jois z Mysore w Indiach. Ashtanga joga jest to rozgrzewająca i dynamiczna praktyka, w której łączysz ruch i oddech.

Kurs Yin joga Wrocław

Yin joga jest to relaksująca forma jogi polecana dla ludzi, którzy borykają się z nadmiarem stresu. Nerwy gromadzą się w ciele, powodując sztywność organizmu i wiele problemów zdrowotnych. Relaksacja ciała prowadzi do likwidacji stresu.

Słowniczek Jogiczny

ASANY Czyli pozycja, jogiczna, która powinna być nieruchoma i wygodna. Asanie powinno towarzyszyć rozluźnienie napięcia, co pomaga w usunięciu niecierpliwości. Będąc całym sobą w asanie odczujemy życiową siłę docierającą do każdej komórki naszego ciała.

PRANAYAMA Ćwiczenia oddechowe, dzięki którym zostaje uaktywniona prana (energia życiowa), umysł staje się spokojny, jasny i czysty a nerwy wyciszają się.

PRATYAHARA To stan, w którym zmysły kierują się do wewnątrz nie zajmując się tym, co jest na zewnątrz.

DHARANA To całkowita koncentracja na jednym obiekcie lub