O nas

Taniec to nasza pasja

Perfectdance

Szkoła Tańca Sportowego Alicji Majewskiej to miejsce,które postało z pasji do tańca i chęci dzielenia się nią z innymi. Moją dewizą było posiadanie statusu lidera na wrocławskim rynku tanecznym, przekazywanie wiedzy na najwyższym poziomie i budowanie trwałych relacji z gościem szkoły, stwarzając optymalne warunki do nauki i zabawy.

Każdy z Was jest ważny dla naszego zespołu, traktowany indywidualnie, chcemy poznać każdego z Was osobiście i spełniać Wasze taneczne marzenia oraz pasje!

Ważnym elementem mojej pracy jest wieloletnie tworzenie Sportowego Klubu Tanecznego Perfect Dance, który na przestrzeni wielu lat osiągał spektakularne sukcesy sportowe i wykreował ponad 30 Mistrzów Polski, Mistrzów Ameryki, oraz Mistrzów Świata w American Smooth. Przez nasz klub przewinęły się setki utalentowanych tancerzy, którzy otrzymali znacznie więcej niż li tylko umiejętności sportowe, taniec jest bowiem dyscypliną uniwersalną która buduje fundamenty pod zdrowe nawyki w życiu dorosłym i jest okazją do rozwoju kultury osobistej.

Istotne miejsce w mojej pracy zajmuje tworzenie i realizacja autorskich projektów edukacyjnych, które na dobre zadomowiły się w 11 placówkach edukacyjnych Wrocławia.

Efektywna nauka

Postawiliśmy na indywidualizm i kameralność. Niewielkie grupy sprawiają, że nikt nie poczuje się anonimowo a bliski kontakt z instruktorem i przyjazna atmosfera są gwarancją efektywnej nauki.

Metodyka nauczania

Dbamy o jakość zarówno w metodyce nauczania jak i tworzenia komfortowego miejsca do aktywnego wypoczynku a nasi instruktorzy to wykwalifikowani instruktorzy obdarzeni charyzmą i pasją.

Bogata oferta

Posiadamy różne rodzaje kursów, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Tańczyć, by się wyrazić, nie by imponować!

Ciesz się każdym krokiem

Zjednocz swojego ducha z ciałem

PYTASZ PO CO TAŃCZĘ...

TO JAKBYŚ PYTAŁ PO CO ODDYCHAM... ŁĄCZY NAS TANIEC

Taniec synchronizuje całe ciało, umysł i duszę. Dlatego jest to trening, który promuje równowagę, koordynację i niewytłumaczalną głęboką błogość!

10

Kursów

1500

Kursantów

5

Instruktorów

30

Lat doświadczenia

Opinie o

Perfect Dance