Szkoła Tańca wrocław

Olimpijska szkółka taneczna to oferta skierowana do dzieci w wieku 7-10 lat, gdzie w formie zabawy uczą się elementów tańca towarzyskiego ze szczególnym uwzględnieniem savoir-vivre.

Szkoła tańca dla dzieci we Wrocławiu

Warto u dzieci rozwijać ich talenty już od wczesnego wieku. Jeśli widzisz, że Twoja pociecha zdradza zdolności taneczne – nie czekaj! Zapisz ją na nasze zajęcia i wesprzyj ich rozwój umiejętności tanecznych!

Zachęcamy do rozpoczęcia przygody z tańcem w najmłodszym wieku. Kursy tańca to również doskonała odskocznia od obowiązków szkolnych, sposób na zabicie nudy i okazja do poznania nowych przyjaciół!

Nasza propozycja to przede wszystkim nauka tańca towarzyskiego. Zajęcia są przeznaczone dla dzieci od 7 do 10 lat.

Jedyna taka szkoła tańca AMA Wrocław

Taniec współczesny jaki znajduje się w naszej ofercie umożliwia dzieciom kształtowanie charakteru i wyrażenie go. Podczas lekcji tańca zadbasz o ciało i umysł.

Nauczysz się układów tanecznych, a oprócz tego zwiększysz swoją wyobraźnię. Lekcje są prowadzone przez znakomitych nauczycieli, których wyróżnia profesjonalne podejście do ucznia oraz odpowiednia metodyka nauczania.

Akademia AMA to najlepsza szkoła tańca Wrocław.

szkola-tanca-wrocław

Nauka tańca we Wrocławiu to miejsce gdzie dzieci mogą rozładować swoją energię

Taniec dostarcza rozrywki w formie ruchu oraz pomaga dzieciom radzić sobie z emocjami. Jest miejscem gdzie mogą rozładować posiadaną energię i spożytkować ją w owocny sposób.

Ogromna różnorodność technik i gatunków muzycznych sprawia, że każdy maluch znajdzie swój idealny styl.

Najlepsza we Wrocławiu szkoła tańca dla dzieci pozwoli im błyszczeć

W szkole tańca dzieci nauczą się błyszczeć w świetle jupiterów. Daj im na to szanse i zapisz ich do najlepszej akademii tańca Wrocław. Masz pewność, że u nas zwiększy swoje umiejętności i pozna taniec od podszewki!

Kurs dostosowany do zaawansowania

Podczas zajęć tańca towarzyskiego Twoja pociecha będzie miała okazję w pełni poczuć, czym jest taniec! Nauka w sekcji to dla niej możliwość poznania przepięknego świata tańców towarzyskich – standardowych (walca angielskiego, quickstepa, tanga, walczyka wiedeńskiego i foxtrota) oraz latynoamerykańskich (cha cha cha, rumby, samby, paso doble i jive’a).

Wybierz zajęcia dostosowane do Twoich potrzeb

Zajęcia mogą przygotować także Twoje dziecko do uczestnictwa w turniejach i licznych występach estradowych, dzięki czemu będziesz mógł podziwiać jego zdolności na scenie!

Sekcja tańca towarzyskiego dla dzieci Wrocław to idealne miejsce do rozpoczęcia tanecznej kariery! Zapraszamy!

wroclaw-szkola-tanca

Nasze zajęcia sprawiają, że w dzieciach rodzi się pasja do tańca

Do naszych grup tanecznych zapraszamy dzieci od 7 lat. Oferujemy wiele stylów, w których można się specjalizować, w zależności od upodobań dziecka i jego preferencji muzycznych. Prowadzimy zajęcia z tańca towarzyskiego, nowoczesnego, street dance oraz tworzymy formacje taneczne.

Każdy styl to doskonała forma aktywności i sposób na nowe znajomości.

W naszej szkole pokazujemy młodym ludziom jak można miło spędzić wolny czasu w ruchu z grupą rówieśników przy dobrej muzyce. Wszystko to dzięki naszym nauczycielom, którzy zarażają pozytywną energią i pasją.

AMA to nie tylko szkoła tańca we Wrocławiu, ale dużo więcej

Dla nas taniec to miłość i sposób na życie. Chcielibyśmy, by stał się on i dla Was czymś więcej. Chcielibyśmy pokazać, że taniec jest sposobem na pozbycie się stresu, możliwością nawiązywania nowych znajomości, zyskania większej świadomości ciała, czy po prostu sposobem na sprawienie sobie odrobiny radości.

Lekcje tańca przynoszą wiele korzyści

Jedną z największych korzyści jest wzrost pewności. Dzięki występom przed publicznością pozbywamy się nieśmiałości. Taniec kształtuje również sylwetkę i znacząco poprawia sprawność i koordynacje ruchową.

szkola-tanca-dla-dzieci-wroclaw

Zajęcia wszechstronnie wpływają na rozwój

Uczęszczanie do szkoły tańca Wrocław wszechstronnie wpływa na rozwój, uczy samodyscypliny i poprawia koncentracje. Wysiłek fizyczny, taki jak zajęcia taneczne, zwiększają pewności siebie dziecka oraz kształtują wysportowaną sylwetkę.

Owocny kurs tańca dla dzieci Wrocław

Taniec rozciąga mięśnie, poprawia zwinność oraz siłę fizyczną. Uczy umiejętność pracy zespołowej co jest bardzo w szkole oraz w późniejszym życiu. Dzięki systematycznym zajęciom wzrasta u dzieci ich poziom energii.

Większe dotlenienie niesie wiele korzyści

Tlen dociera do każdej części ciała i różnych organów ponieważ krew krąży znacznie szybciej. Mózg jest lepiej dotleniony, przez co lepiej się rozwija, a tancerz mniej odczuwa zmęczenie. Nauka poprawia znacząco jakość odpoczynku i snu. Wszystko to przekłada się na to, że kursanci mają więcej sił do codziennych zadań.

Najlepsza szkoła tańca Wrocław to akademia AMA

Taniec i rożne zabawy ruchowe towarzyszom nam od urodzenia. Wykonujemy je spontanicznie i instynktownie od najmniejszych lat. Dają nam one wiele przyjemności. Poruszamy się w rytm melodii, śpiewając piosenki. Jest to doskonały wstęp do bardziej profesjonalnej nauki tańca dla dzieci, która to będzie wspaniałą przygodą i szansą na zdobycie nowych doświadczeń.

Dlaczego warto zapisać dziecko na kurs tańca we Wrocławiu ?

Zabawa i radość z życia jest najważniejsza

Nasza szkoła sprawi, że na twarzach dzieci pojawi się uśmiech, co również uszczęśliwi ich rodziców. Nauka tańca dzieci wywołuje u nich radość, rozwija ich wyobraźnię i pozytywnie oddziałuje na emocje.

Dzieci gdy się nudzą są nieszczęśliwe, a podczas tańca doświadczają czegoś nowego. Znajdują się w wirze przygód i mogą się po prostu wyszaleć.

Dzięki odpowiednio ukierunkowanemu wysiłkowi fizycznemu, maluchy mają możliwość rozładowania napięcia i energii. To wspaniałe połączenie aktywności fizycznej z zabawą.

Taniec kształtuje prawidłowy charakter, odpowiedzialność, pewność siebie i dyscyplinę

Nauka towarzyskiego tańca dla dzieci nie polega na rywalizacji. Wręcz przeciwnie, naucza pracy w grupie, pomagania sobie wzajemnie i właściwych norm zachowania.

Taniec buduje pozytywne cechy jak cierpliwość, wytrwałość, odwaga i odporność na zmęczenie. Dzieci poprzez regularne treningi są bardziej świadome swoich indywidualnych możliwości, co z pewnością zaprocentuje w szkole i dorosłym życiu.

Doskonały rozwój emocjonalny i fizyczny. Miejsce poznania nowych znajomych.

Taniec jest dobrym zajęciem, gdzie dzieci mogą zwalczyć swoją nieśmiałość. Uczy radzenia sobie w trudnych sytuacjach. Praca nad emocjami dodaje odwagi i pewności siebie.

Przebywanie z innymi dziećmi posiadającymi podobne zainteresowania stwarza możliwość nawiązywania nowych kontaktów i przyjaźni. Nauka tańca i ćwiczenia kroków to coś znacznie większego, niż mogłoby się wydawać.

lekcje-tanca-wroclaw

Szkoła tańca Wrocław poprawi pamięć i koncentrację

Taniec usprawni pamięć, koncentrację, orientację, spostrzegawczość, a także inteligencję ruchową i twórczą.

Wiek wczesnoszkolny to najlepszy czas aby zapisać się do szkoły tańca

Jeśli Twoje dziecko od najmłodszych lat przejawia zainteresowanie muzyką, rytmem i tańcem to lekcje tańca będą dla niego doskonałym rozwiązaniem. Wiek wczesnoszkolny to dobry moment, aby zadbać o pasję pociechy i rozwijać taneczne możliwości.

Lekcje w AMA Wrocław są gwarancją dobrej zabawy, systematycznej pracy nad rozwojem umiejętności i przyjaznej atmosfery. Zapraszamy do naszej szkoły tańca Wrocław AMA!

Mistrzowska szkoła tańca towarzyskiego dla dzieci 7-10 we Wrocławiu

Taniec towarzyski może być traktowany rekreacyjnie lub profesjonalnie. Dla jednych to forma wyrazu, pasja i hobby. Dla innych pielęgnowany wzorzec nauki tańca w parze procentuje na przyszłe lata gdy dziecko chce startować w turniejach.

Istnieje wiele odmian tańca towarzyskiego, które różnią się od siebie pod względami technicznymi, jak tempo, takt i kroki oraz praktycznymi, jak charakter tańca, ubiór czy muzyka.

Jest to efektowna i pełna emocji forma ruchu. Gdy włożymy w nią całe serce to przy użyciu doskonałej techniki możemy przekazać ruchem swoje uczucia i wyrazić siebie.

W naszej szkole tańca łączymy poznanie umiejętności tanecznych oraz dobrych manier

uczymy jak należy się zachowywać i przestrzegamy form towarzyskich,reguł grzeczności czyli uogólniając savoir-vivre.

Szkoła taneczna AMA to również miejsce, gdzie nauczymy jak należy się zachowywać i przestrzegać norm towarzyskich. Dziecko pozna reguły grzecznościowe savoir-vivre. Zajęcia kształtują nie tylko koordynację ruchową i niwelują wady postawy, ale pokazują wysokie standardy zachowań.

Profesjonalny kurs tańca dla dzieci Wrocław

Sekcja tańca towarzyskiego Wrocław dla dzieci to najlepsze miejsce dla małych i zaczynających tancerzy. Poznają oni taniec od podszewki co pozwoli im w przyszłości błyszczeć w świetle jupiterów, zdobywać laury na największych parkietach świata lub co najważniejsze po prostu świetnie się bawić.

Szkoła tańca we wrocławiu AMA to doskonała inwestycja

W szkole tańca towarzyskiego, dzieci poznają wiele odmian tańców: (romantycznego walca angielskiego, skocznego quickstepa, zadziornego tanga, wirującego walczyka wiedeńskiego, street dance i wymagającego dużego kunsztu tanecznego foxtrota) oraz latynoamerykańskich (wesołej cha cha cha, romantycznej rumby, roztańczonej samby z jej mnogością rytmów, zbuntowanego paso doble i zabawnego jive). Akademia AMA Wrocław nauczy Was wszystkiego.

Efektywna szkoła tańca dla dzieci 7+ Wrocław

Wszechstronne poznanie stylów tanecznych zaprocentuje w przyszłości, gdy dziecko otrzyma możliwość startu w turniejach np. szkolnych czy większych krajowych lub międzynarodowych.

Kursy przygotowują do występów estradowych

Sekcja pozwala również na opanowanie umiejętności potrzebnych do występów estradowych. Szkoła tańca Wrocław AMA daje wiele możliwości radosnego spędzania wolnego czasu.

Jak przygotować się do zajęć tanecznych ?

Najważniejsze to wygodne obuwie. Od tego wszystko się rozpoczyna. Mogą to być np. wygodne adidasy, ale na pewno nie klapki czy sandały. Złe buty mogą być przyczyną kontuzji. Pozostałe ubranie powinno być luźne, by nie krępowało naszych ruchów. Powinniśmy czuć się w nim swobodnie by podczas zajęć skupić się jedynie na nauce.

Dlaczego warto wybrać kursy tańca w szkole AMA ?

 • Dziecko zyska możliwość wzmocnienia oraz wyrażania swojego charakteru
 • Kursy tańca zadbają o ciało i kondycję, zwiększą poziom energii
 • Zwiększona odporność na zmęczenie i więcej chęci do codziennych zadań
 • Taniec usprawnia pamięć, koncentrację, spostrzegawczość, orientację, a także inteligencję ruchową i twórczą
 • Kurs połączony z nauką dobrego zachowania
 • Lepsza jakość snu i podniesienie odporności na choroby
 • Taniec towarzyski to nasza pasja, obiecujemy, że nauczymy tańczyć każdego
 • Indywidualne podejście instruktorów do każdego uczestnika nauki tańca
 • Nauka wielu układów, które przydadzą się w różnych sytuacjach
 • Uczymy poczucia rytmu i pasji do muzyki i tańca
 • Najlepsi instruktorzy we Wrocławiu
 • Nauki tańca prowadzone przez zespół profesjonalnych tancerzy
 • W naszej szkole odnajdziesz kursy tańca dla dzieci i młodzieży w każdym wieku
 • Na zajęciach poznasz wiele ciekawych osób, z którymi się zaprzyjaźnisz i dobrze spędzisz czas
 • Najlepsza cena i najwyższy poziom we Wrocławiu
 • Trenerzy dostosowują warsztaty względem zaawansowania
 • Znajdziesz treningi prowadzone z pasją
 • Oferta różnych tańców do wyboru jak dance, hip hop, balet, tańce towarzyskie i wiele więcej
 • W szkole tańca dobrze spędzisz czas
 • Jedyna taka szkola tanca we Wrocławiu dla dzieci, na której się nie zawiedziesz
 • Profesjonalne centrum szkoła tańca dzieci Wrocław
 • Bądź pierwszy na parkiecie
 • Możesz zyskać duże pokłady pewności i poczucia własnej wartości
 • Otoczymy dziecko ludźmi o podobnych zainteresowaniach co wpłynie pozytywnie na jego rozwój
 • Taniec towarzyski to doskonały sposób na pożytkowanie wolnego czasu
 • Wrocław to najlepsze miejsce by zacząć przygodę z tańcem
 • Zapraszamy w 2022 zarówno dzieci jak i grupy młodzieży